• strona główna

 • o firmie

 • wiercenie
 • oferty współpracy

 • oferty pracy

 • kontakt

 • Odwierty pod kolektory pionowe dla pomp ciepła


  Systemy ogrzewania zbudowane w oparciu o pompę ciepła są coraz częstszym wyborem wśród inwestorów kierujących się troską o środowisko naturalne i w długim okresie troską o własne pieniądze. Jest to jednak system wymagający od projektanta i instalatora odpowiedniego przygotowania i wykonania. Prawidłowo zaprojektowane i zainstalowane systemy ogrzewania przy wykorzystaniu pompy ciepła pracują bezproblemowo przez wiele dekad i nie stanowią żadnego obciążenia dla środowiska naturalnego oraz minimalne dla portfela użytkownika.
  Istnieją różne pompy ciepła - różnią się przede wszystkim rodzajem źródła, z którego pobierają ciepło (np. grunt, woda, powietrze). Jednak ze wszystkich rodzajów pomp, najefektywniejszą jest pompa ciepła pobierająca ciepło poprzez pionowy kolektor z gruntu i wobec tego jest najczęściej wybierana do ogrzewania domów, osiedli czy obiektów przemysłowych.
  Posiadany przez nas sprzęt pozwala wykonać odwierty pod pionowe kolektory w każdych warunkach geologicznych do głębokości maksymalnie 200m. Stosowane przez nas kolektory (potocznie nazywane - sondy) są produkcji renomowanych firm i posiadają odpowiednie atesty wytrzymałościowe oraz praktycznie wieczną gwarancję działania.

  Inwestycję możemy zakończyc na etapie zabudowania kolektorów w otworach lub na wprowadzeniu połączonych kolektorów do pompy ciepła.

  Współpracujemy z najlepszymi instalatorami, więc w razie pytań odnośnie instalacji pomp ciepła (projektowanie, wykonanie instalacji domowej) służymy pomocą również na tym etapie inwestycji.

  © Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JPJ Jan Paweł Jarosiński - 2011
  studnie wiercone, studnie głębinowe, odwierty pod pompy ciepła, otwory poszukiwawcze, rozpoznawcze, otwory obserwacyjne, piezometry, inne odwierty geologiczne, studnie kielce